Movies
Ratings
216
The InternRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5