Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.5