Series
Ratings
115
Band of BrothersRated ★ 4.0- 대학전쟁Rated ★ 4.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5