Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.0
The BeguiledRated ★ 4.0
Tom of FinlandRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
ElleRated ★ 4.5