Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0