Movies
Ratings
986
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 1.0
PulseRated ★ 1.5
V/H/S/HalloweenRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
AbigailRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 1.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
The Scythian LambRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
The Nature ManRated ★ 2.5
BloodsportRated ★ 3.5
Street FighterRated ★ 2.0