Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 2.5
HouseRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 1.0