Movies
Ratings
1656
The GorgeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 2.5
The WarlordsRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 2.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 0.5