Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0