Series
Ratings
10
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5