Movies
Ratings
322
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 1.5
BanG Dream! Episode of Roselia I: PromiseRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 0.5
NobodyRated ★ 2.5