Movies
Ratings
304
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 0.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0