Titles you rated
ShōgunRated ★ 3.5
The Crown Season 6Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Crown Season 5Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Heike StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5