Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
More than FamilyRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
OnwardRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5