Series
Ratings
33
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0