Series
Ratings
55 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
 Arcane Season 2Rated ★ 2.0 Arcane Season 2Rated ★ 2.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
 Brush Up LifeRated ★ 5.0 Brush Up LifeRated ★ 5.0
 One Day OffRated ★ 4.0 One Day OffRated ★ 4.0
 Hello, FranceskaRated ★ 4.0 Hello, FranceskaRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 3.5 Oh My GhostRated ★ 3.5
 The Vineyard ManRated ★ 3.5 The Vineyard ManRated ★ 3.5
 D.P.Rated ★ 3.5 D.P.Rated ★ 3.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 3.5 Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
 Arcane Season 1Rated ★ 4.5 Arcane Season 1Rated ★ 4.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 And Then There Were NoneRated ★ 3.0 And Then There Were NoneRated ★ 3.0
 The Great Gye Choon-binRated ★ 3.0 The Great Gye Choon-binRated ★ 3.0
 Fated to Love YouRated ★ 3.5 Fated to Love YouRated ★ 3.5
 Squad 38Rated ★ 3.5 Squad 38Rated ★ 3.5
 ChernobylRated ★ 3.5 ChernobylRated ★ 3.5
 Be MelodramaticRated ★ 3.5 Be MelodramaticRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0