Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5