Series
Ratings
34
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0