Movies
Ratings
83
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0