Series
Ratings
34
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Reacher Season 3Rated ★ 4.5
ReacherRated ★ 4.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5