Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0