Titles you rated
WandaVisionRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
War and PeaceRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5