Titles you rated
- ParadiseRated ★ 1.5
The ElixirRated ★ 1.5
Hold the DarkRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Boys on the SideRated ★ 3.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0
The IntruderRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.5
BeckettRated ★ 2.5
Bless the ChildRated ★ 2.0
Squad 36Rated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
One on OneRated ★ 2.0
The PunisherRated ★ 3.0