Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Kleo Season 1Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0