Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0