Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5