Titles you rated
The MayorRated ★ 0.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 0.5
ClickRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5