Movies
Ratings
24
Tidal WaveRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0