Movies
Ratings
501
Bird BoxRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Asian Corridor In HeavenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0