Movies
Ratings
73
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0