Series
Ratings
29- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0