Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 0.5
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Alien Vs. ZombiesRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
DerailedRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0