Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0