Movies
Ratings
99
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.0
Big EyesRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0