Movies
Ratings
355
The Hunger GamesRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
The KingRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 2.0