Series
Ratings
41
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0