Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.0
The Princess WeiyoungRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0