Movies
Ratings
60
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Coed and the Zombie StonerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0