Movies
Ratings
40 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0
 Son of SaulRated ★ 4.0 Son of SaulRated ★ 4.0
 The Lives of OthersRated ★ 3.0 The Lives of OthersRated ★ 3.0
 Crazy RomanceRated ★ 3.0 Crazy RomanceRated ★ 3.0
 ChefRated ★ 3.5 ChefRated ★ 3.5
 The Two PopesRated ★ 3.5 The Two PopesRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 The Imitation GameRated ★ 3.0 The Imitation GameRated ★ 3.0
 The King's SpeechRated ★ 3.5 The King's SpeechRated ★ 3.5
 Up in the AirRated ★ 3.5 Up in the AirRated ★ 3.5
 As Good As It GetsRated ★ 3.5 As Good As It GetsRated ★ 3.5
 Marriage StoryRated ★ 4.0 Marriage StoryRated ★ 4.0
 8 MileRated ★ 4.0 8 MileRated ★ 4.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 The TerminalRated ★ 4.0 The TerminalRated ★ 4.0
 Ready Player OneRated ★ 3.0 Ready Player OneRated ★ 3.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.0 The Bourne IdentityRated ★ 4.0
 SicarioRated ★ 4.5 SicarioRated ★ 4.5
 T2 TrainspottingRated ★ 3.0 T2 TrainspottingRated ★ 3.0