Titles you rated
Love UntangledRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
Dauren's WeddingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0- How she fellsRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5