Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0
Our MovieRated ★ 5.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5