Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 5.0
Close-KnitRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5