Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0