Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Captains of the WorldRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Five Days at MemorialRated ★ 4.0