Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0