Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Norwegian WoodRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.0
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0