Series
Ratings
105
Hot SpotRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
DestinyRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5