Series
Ratings
50
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5