Movies
Ratings
80
The Little PrinceRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Ode to the GooseRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
A Tiger in WinterRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.5