Titles you rated
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Death BellRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0